Výhody nákupu

Nákup na Matrace BEST je garance rychlosti, kvality a spokojenosti. Najdete u nás pestrou nabídku matrací, roštů a postelových doplňků od největšího českého výrobce matrací a roštů Hilding Anders ČR, a. s. Jedná se o matrace a rošty značky Tropico, Slumberland a Curem. Jeho mnohaleté zkušenosti jsou zárukou vysoké kvality použitých materiálů, precizního zpracování pomocí nejnovějších technologií a vynikajících uživatelských vlastností výrobků. V kombinaci s naším profesionálním přístupem, rychlým dodáním a mimořádnými výhodami získáte velmi jednoduchou a snadnou cestou prvotřídní vybavení ložnice, které vám bude sloužit řadu let. Dopřejte si zdravý a komfortní spánek na matracích od Matrace BEST.

 

Naše výhody

Dárek k vybraným matracím

K vybraným matracím zasíláme dárky zdarma.

Doprava zdarma

Doprava je zdarma platí pro všechny matrace (vyjma malých). A zboží nad 4.000,-- Kč  Vám také dovezeme zcela zdarma až domů. Matrace jsou chráněny dvojitým obalem proti poškození. Jinak platí dopravné 180,- Kč a dobírka 50,- Kč (možno platit na účet a to je zdarma).

Rychlé dodání

Průměrná doba dodání matrací skladem je 3-5 dnů. 

Autorizovaný prodejce Tropico

Jsme autorizovaný prodejce od největšího českého výrobce matrací značek Tropico, Slumberland a Curem. Tyto matrace jsou prověřené časem a spokojeností mnoha zákazníků více než 10 let. Výrobce na ně poskytuje prodlouženou záruku a používá certifikované materiály.

Profesionální jednání

Náš tým má profesionální jednání a individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Široký výběr

Připravili jsme pro Vás široký výběr matrací - matrace v akci, matrace 1+1, levné matrace a matrace se slevou 50% - to vše najdete u nás.

Cílem naší společnosti je, aby si všichni zákazníci vybrali matraci, která jim bude vyhovovat a užili si kvalitní spánek. Pokud si vyberete matrace Tropico, Slumberland a Curem, tak víme, že budete spokojeni.

V případě, že chcete poradit, tak se neváhejte obrátit na náš tým:

+420 734 780 402

+420 606 754 249