Potahové látky

Potahy matrací lze prát na 30°C, 40°C nebo 60° C. Díky dvoudílné konstrukci potahů u všech matrací je praní snadné a matraci můžete stále používat. Všechny potahy jsou snímatelné a jsou konstrukčně řešeny ze dvou samostatných polovic tak, aby bylo možné vyprat pouze jeden díl, nepřetížit pračku a matraci bez omezení používat. Potahy všech doplňků jsou taktéž snadno snímatelné a pratelné, opatřeny praktickým zipem.

Seznam potahů:Potah Aegis Tencel, Potah Aegis s Thermo Air Control, Potah Aegis a Tencel s Thermo Air Control, Aloe Vera, Bamboo, Corvus Air, Hypoallergen Greenstyle, Potah Kašmír Plus, Potah Mikrofáze, Punto, Relaxtic, Silver Line, Tencel, Potah Tencel s Thermo&Air Control, Potah Thermo s Thermo Air Control, Potah Thermo 37 °C, Potah Thermo 60 °CPotah Vogue, Wellness, Potah Wellness s Thermo&Air Control, Potah Wellness line s Thermo&Air Control, Potah Curem Criss Cross, Potah Medical Concept s Thermo Air Control, Potah Medical Concept Plus VISCO-CLIMA s Thermo Air Control.

Potah Aegis Tencel

ANTIBAKTERIÁLNÍ PRATELNÝ POTAH S PŘÍRODNÍMI VLÁKNY A OMEZENÍM POCENÍ. Vysoký 49% podíl přírodních vláken Tencel® / viskóza s povrchovou úpravou AegisTM -antibakteriální a protiroztočové vlastnosti (zamezuje tvorbě živného prostředí pro roztoče) a je prevencí vzniku plísní (ani ti, kteří se více potí, nemusí mít strach). Potah Aegis předurčuje matraci jako nejlepší volbu pro alergiky a astmatiky. Prošívaný klimatizačními vrstvami dutých vláken, dvojdílný, pratelný (60° C).

Potah Aegis s Thermo&Air Control

Je potah s antibakteriálními vlastnostmi (omezuje výskyt roztočů, zabraňuje vzniku plísní). Potah je prošívaný s klimatizačními vrstvami dutých vláken a ventilačním systémem, pomáhající optimalizovat tělesnou teplotu pro zajištění nerušeného spánku. Pratelný na 60°C, dvojdílný s Thermo&Air Control - je speciální odvětrávácí systém potahu, skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje termoregulaci , tedy spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování. Pomáhá udržet lůžko suché a hygienicky čisté.

Potah Aegis a Tencel s Thermo&Air Control

Když se potíš, nezoufej. Antibakteriální pratelný potah s přírodními vlákny - aktivní bojovník. Vysoký 49% podíl přírodních vláken Tencel® / viskóza s povrchovou úpravou AegisTM - antibakteriální a protiroztočové vlastnosti (zamezuje tvorbě živného prostředí pro roztoče) a je prevencí vzniku plísní (ani ti, kteří se více potí, nemusí mít strach). Nejlepší volba pro alergiky a astmatiky. Prošívaný klimatizační vrstvou dutých vláken, dvojdílný, pratelný (60 °C). Thermo&Air Control - Termoregulace, omezení pocení a prodloužení hygienické životnosti matrace na maximum. 

Potah Aloe Vera

Luxusní potahová látka obsahující mikrokapsle s přírodním extraktem z Aloe Vera. Při užívání uvolňuje aroma, které má antialergické a antiseptické účinky. Prošívaný dutým vláknem. Pratelnost na 60°C.

Potah Bamboo

Obsahuje jemné bambusové vlákno s hygroskopickými účinky, má antibakteriální vlastnosti a pomáhá zabraňovat vzniku plísní. Velice vhodný pro osoby s vyšší potivostí a alergiky. Prošívaný dutým vláknem. Pratelnost 60°C. 

Potah Corvus Air

Luxusní pratelný potah s 3D ventilací a klimatizačními vrstvami dutého vlákna zaručuje vysokou míru hygieny a termoregulace. Potah CORVUS AIR je pratelný (60 °C), vyrobený z 2 částí, lze s ním tedy snadno manipulovat. Bílá látka s šedými tóny. 

Potah Hypoallergen Greenstyle

Svěží potah s povrchovou úpravou vláken výtažky esenciálních olejů. Doporučujeme zejména pro alergiky. Prošívaný dutým vláknem. Pratelnost na 60°C. 

Potah Kašmír Plus

Hedvábně jemný potah Kašmír Plus s vysokým podílem přírodních vláken. Díky vysokému podílu viskózy a kašmírovému vláknu nabízí vynikající termoregulační schopnosti pro komfortní spánek a omezení pocení. Velice odolná, pevná a příjemně měkká látka s klimatizačním prošíváním navíc omezuje nabíjení statickou elektřinou pro klidný spánek. Složení: 51 % Polyester, 48 % Viskóza, 1 % Kašmír. 

Potah Mikrofáze

Dokonalá hygiena. Pratelný na 95 °C. Kvalitní a odolná mikrovlákna, prošívání, které drží tvar. Dvojdílná konstrukce pro snadnou manipulaci a možnost nepřetržitého používání. Klimatizační vrstvy dutých vláken (termoizolace).

Potah Punto

Potah Punto je jemný potah s decentní strukturou vláken. Dvojdílná konstrukce pro snadnou manipulaci, prošívaný. Oboustranná klimatizační termoregulační vrstva dutých vláken ženy nechladí a muže nepřehřívá a je vzdušná. Pratelný na 60°C, vhodné pro alergiky. Integrovaná separační vrstva pro snadné svlékání a navlékání. 100% Polyester.

Potah Relaxtic

Prodyšná, velmi vzdušná látka v bílé barvě, příjemná na dotek. Prošívaný dutým vláknem. Pratelnost na 60°C.

Potah Silver Line

Komfortní potah navržený speciálně pro osoby se zvýšenou potivostí a tudíž i alergiky. Klimatizační vrstva z dutého vlákna o vysoké gramáži, prošitý plastickým vzorem. Velice prodyšný a příjemný na dotek. Skvělé izolační vlastnosti. Prošívaný dutým vláknem vysoké gramáže. Pratelnost na 60°C. 

Potah Tencel

Potah TENCEL® - potah s přírodními vlákny LYOCELL®. Prodyšný potah s vynikající schopností odvodu vlhkosti. Dvojdílný, pratelný na 60 °C. Extra silné klimatizační vrstvy pomáhají regulovat teplotu - muže nepřehřívá ženy neochlazuje. Dutá vlákna v proševu plní vynikající izolační a ventilační funkci. Odolný proti řasení, rychle schnoucí,… Lyocell má to nejlepší z vlastností, jakými dosponuje bavlna a len. 250 g/m2 TENCEL LYOCELL; 30% Lyocell + 70% polyester. Integrovaná separační vrstva pro snadné navlékání potahu.

Potah Tencel s Thermo&Air Control

Odolně sněhově bílý potah Tencel s přírodnými vlákny. Pratelný na 60 °C, dvojdílný, prošitý extra silnou klimatizační vrstvou dutého vlákna. Moderní ornamentální vzor prošívání skvěle drží tvar. Thermo&Air Control - speciální odvětrávací systém potahu s nejmodernější 3D mřížkou skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje termoregulaci, tedy spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování. Pomáhá udržet lůžko suché a hygienicky čisté (maximální vzdušnost).

Potah Thermo s Thermo Air Control

Odolný bílý pratelný potah s přírodními vlákny Tencel Lyoocel (32%) s 3D paropropustnou mřížkou udržuje stabilní teplotu lůžka. Vynikající termoregulační schopnosti - potah je navržen „na tělo“. Perfektní volba proti pocení. Pratelný na 60 °C dvojdílný, prošitý extra silnou klimatizační vrstvou dutého vlákna. Technologie Thermo&Air Control je speciální odvětrávací systém potahu skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje termoregulaci, tedy spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování. Pomáhá udržet lůžko suché a hygienicky čisté.

Potah Thermo 37 °C

Potah Thermo 37 °C s vysokým podílem přírodních vláken Tencel®. Pratelný dvojdílný potah má jednu polovinu prošitou paměťovou (visco) pěnou (maximalizuje pohodlí a odlehčení těla, praní 40 °C). Druhá část je vybavena klimatizační vrstvou - maximalizuje vzdušnost (praní 60 °C). Potah Thermo má zajistit termoregulaci tzn. V případě velké teploty teplo odvádět, v případě chladu zase teplo udržet.

Potah Thermo 60 °C

Jedinečný termoregulační potah s přírodními vlákny Tencel® Lyocell® (32 %) udržuje stabilní teplotu lůžka. Perfektní volba proti pocení. Potah je příjemný na dotek a velmi odolný, prošívaný klimatizačními vrstvami dutých vláken.

Potah Vogue

Potah Vogue je superjemný na dotek. Je provedený v šedém designu a obsahuje 30% přírodních vláken. Prát ho můžete na 40°C.

Potah Wellness

Designově propracovaný potah, který je velice příjemný na dotek a pomáhá snižovat rušivé účinky statické elektřiny, která může v průběhu spánku na naše tělo negativně působit. Prošívaný dutým vláknem vyšší gramáže. Potahy mají různé vzory proševu a odlišnou gramáž dutého vlákna. Pratelnost na 60°C.

Potah Wellness s Thermo&Air Control

Klimatizační vrstva dutého vlákna zvyšuje prodyšnost, izoluje a omezuje pocení. Stylové ornamentální prošívání drží tvar. S funkcí odvodu statického náboje pro hluboký spánek. Thermo&Air Control - speciální odvětrávací systém potahu s nejmodernější 3D mřížkou skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje termoregulaci, tedy spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování. Pomáhá udržet lůžko suché a hygienicky čisté (maximální vzdušnot). Je snímatelný a dělitelný na 2 poloviny. Je též pratelný na 60°C.

Potah Wellness line s Thermo&Air Control

Luxusní potah Wellness line s CNC proševem a 3D klimatizační mřížkou Thermo&Air Control - speciální odvětrávací systém potahu s nejmodernější 3D mřížkou skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje termoregulaci, tedy spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování. Pomáhá udržet lůžko suché a hygienicky čisté (maximální vzdušnot). Je snímatelný a dělitelný na 2 poloviny. Je též pratelný na 60°C.

Potah Curem Criss Cross

Criss Cross je funkční potah, přesně kopírující tvar matrace a křivky těla. 

Vyroben je z přírodních vláken Lyocell (přírodní hebkost, jemnost a prodyšnost) Elastanu (perfektní pružnost a tvarová stálost) a Polyesteru (snadné praní, pevnost, odolnost). Potah je opatřen zipem na spodní straně matrace - lze jej snadno sejmout a prát (60°C) nebo čistit. Spodní strana je navíc opatřena protiskluzovou úpravou ANTI-SLIP (pratelnou na 40°C) - matrace Curem jsou tak vhodné prakticky pro jakékoli základny postelí, včetně kontinentálních. SANIGUARD potlačuje výskyt bakterií, pachů a plísní, čímž výrazně redukuje výskyt roztočů a většiny dalších alergenů.

BÍLÁ potahová varianta WHITE

Potahová látka v bílém provedení, přináší vysokou pevnost, odolnost vůči otěru a žmolkování, nízkou navlhavost, minimální sklon k nabíjení statickou elektřinou a samozřejmě luxusní vzhled a jemnost.

Medical Concept s Thermo Air Control

Potah s přírodními vlákny Tencel® Lyocell®.Obě poloviny potahu jsou prošité klimatizačními vrstvami dutých vláken. Obě části potahu jsou pratelné na 60 °C. Dvojdílná konstrukce, odolné šití overlock. Ventilační 3D mřížka s funkcí Thermo Control. Thermo&Air Control - žádný trik, speciální odvětrávací systém potahu skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje termoregulaci, tedy spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování. Pomáhá udržet lůžko suché a hygienicky čisté. 

Potah Medical Concept Plus VISCO-CLIMA s Thermo Air Control

Potah s přírodními vlákny Tencel® Lyocell®. Dvojdílná konstrukce: 1/2 potahu s paměťovou pěnou (pratelná na 30 °C); 1/2 potahu s dutými vlákny (pratelná na 60 °C). Odolné šití overlock. Ventilační 3D mřížka s funkcí Thermo Control. Paměťová (visco) pěna v potahu. Pohodlí, kopírování těla, odlehčení kloubů a relaxace. Vyrobena za použití přírodních surovin: antialergické vlastnosti, zdraví v ložnici, ohleduplnost k přírodě. Thermo&Air Control - žádný trik, speciální odvětrávací systém potahu skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje termoregulaci, tedy spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování. Pomáhá udržet lůžko suché a hygienicky čisté.