Potahové látky

Všechny potahy lze prát do 60° C. Díky dvoudílné konstrukci potahů u všech matrací je praní snadné a matraci můžete stále používat. Všechny potahy jsou snímatelné a jsou konstrukčně řešeny ze dvou samostatných polovic tak, aby bylo možné vyprat pouze jeden díl, nepřetížit pračku a matraci bez omezení používat.

Potahy všech doplňků jsou taktéž snadno snímatelné a pratelné, opatřeny praktickým zipem.

Seznam potahů:Potah Aegis Tencel, Potah Aegis s Thermo Air Control, Potah Aegis a Tencel s Thermo Air Control, Alexandra, Aloe Vera, Bamboo, Bungee Lara, Cashmere, Clarus, Color, Corvus Air, Gel Touch, Potah Gel Touch s Thermo Air Control, Hypoallergen Greenstyle, Chelsea, Potah Chelsea s Thermo Air Control, Intense, Intimo, Jojoba, Potah Kašmír Plus, MicroCare, Potah Mikrofáze, Punto, Relaxtic, Silver Line, Tactel, Teenage, Tencel, Potah Tencel s Thermo&Air Control, Potah Thermo s Thermo Air Control, Potah Thermo 37 °C, Potah Vogue, Wellness, Potah Wellness s Thermo&Air Control, Potah Wellness line s Thermo&Air Control, Curem

Potah Aegis Tencel

ANTIBAKTERIÁLNÍ PRATELNÝ POTAH S PŘÍRODNÍMI VLÁKNY A OMEZENÍM POCENÍ. Vysoký 49% podíl přírodních vláken Tencel® / viskóza s povrchovou úpravou AegisTM -antibakteriální a protiroztočové vlastnosti (zamezuje tvorbě živného prostředí pro roztoče) a je prevencí vzniku plísní (ani ti, kteří se více potí, nemusí mít strach). Potah Aegis předurčuje matraci jako nejlepší volbu pro alergiky a astmatiky. Prošívaný klimatizačními vrstvami dutých vláken, dvojdílný, pratelný (60° C).

Potah Aegis s Thermo&Air Control

Je potah s antibakteriálními vlastnostmi (omezuje výskyt roztočů, zabraňuje vzniku plísní). Potah je prošívaný s klimatizačními vrstvami dutých vláken a ventilačním systémem, pomáhající optimalizovat tělesnou teplotu pro zajištění nerušeného spánku. Pratelný na 60°C, dvojdílný s Thermo&Air Control - je speciální odvětrávácí systém potahu, skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje termoregulaci , tedy spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování. Pomáhá udržet lůžko suché a hygienicky čisté.

Potah Aegis a Tencel s Thermo&Air Control

Když se potíš, nezoufej. Antibakteriální pratelný potah s přírodními vlákny - aktivní bojovník. Vysoký 49% podíl přírodních vláken Tencel® / viskóza s povrchovou úpravou AegisTM - antibakteriální a protiroztočové vlastnosti (zamezuje tvorbě živného prostředí pro roztoče) a je prevencí vzniku plísní (ani ti, kteří se více potí, nemusí mít strach). Nejlepší volba pro alergiky a astmatiky. Prošívaný klimatizační vrstvou dutých vláken, dvojdílný, pratelný (60 °C). Thermo&Air Control - Termoregulace, omezení pocení a prodloužení hygienické životnosti matrace na maximum.

Potah Alexandra

Špičkový s luxusním plastickým designem moderního střihu, tkaný moderní technologií Jackard. Jeho konstrukce a provedení zvyšuje vzdušnost v prostoru klimatizační vrstvy mezi jádrem matrace a látkou. Prošívaný dutým vláknem vysoké gramáže. Pratelnost na 60°C.

Potah Aloe Vera

Luxusní potahová látka obsahující mikrokapsle s přírodním extraktem z Aloe Vera. Při užívání uvolňuje aroma, které má antialergické a antiseptické účinky. Prošívaný dutým vláknem. Pratelnost na 60°C.

Potah Bamboo

Obsahuje jemné bambusové vlákno s hygroskopickými účinky, má antibakteriální vlastnosti a pomáhá zabraňovat vzniku plísní. Velice vhodný pro osoby s vyšší potivostí a alergiky. Prošívaný dutým vláknem. Pratelnost 60°C.

Potah Bungee Lara

Atraktivní a na dotek velice příjemný potah. Naleznete jej na doplňcích pro zdravý spánek v neprošívané podobě, která dá vyniknout propracovanému designu této látky. Pratelnost na 60°C.

Cashmere

Látka vznikla spojením kašmírské vlny a vysoce kvalitních moderních materiálů. Přináší hebkost, snadnou údržbu, vhodnost pro alergiky a skvělé termoizolační vlastnosti. Prošívaný dutým vláknem. Pratelnost na 60°C.

Potah Clarus

Velmi pevná a odolná látka s jemným a univerzálním designem. Prodyšná a hebká na dotek. Prošívaný dutým vláknem. Pratelnost na 60°C.

Potah Color

Potah, který rozzáří pokoj každého dítěte i teenager-a. Prodyšná, odolná a velmi vzdušná látka v celobarevných variantách ORANŽOVÁ, MODRÁ, RUŽOVÁ nebo ZELENÁ. Potahy jsou prošívané dutým vláknem. Pratelnost na 60°C. 

Potah Corvus Air

Luxusní pratelný potah s 3D ventilací a klimatizačními vrstvami dutého vlákna zaručuje vysokou míru hygieny a termoregulace. Potah CORVUS AIR je pratelný (60 °C), vyrobený z 2 částí, lze s ním tedy snadno manipulovat. Bílá látka s šedými tóny.

Potah Gel Touch

Látka potahu Gel Touch obsahuje jemné gelové perličky, která zabraňují přehřívání těla - potah tedy vyrovnává termoregulaci těla. Potah má atraktivní vzor díky CNC prošití. Potah je snímatelný a pratelný na 60°C, vyrobený ze 2 částí.

Potah Gel Touch s Thermo&Air Control

Specíální potahová látka, umocňujicí gelový efekt - podpora termoregulace a dokonalého pohodlí. Thermo&Air Control je speciální odvětrávací systém potahu, skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje termoregulaci , tedy spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování. Pomáhá udržet lůžko suché a hygienicky čisté. Potah je snímatelný a pratelný na 60°C, vyrobený ze 2 částí.

Potah Hypoallergen Greenstyle

Svěží potah s povrchovou úpravou vláken výtažky esenciálních olejů. Doporučujeme zejména pro alergiky. Prošívaný dutým vláknem. Pratelnost na 60°C.

Potah Chelsea

Špičkový pletený potah s luxusním plastickým jemným vzorem kvítků. Konstrukce potahu Chelsea sestává z robustní látky 424 g/m2, velké vrstvy prošití jemnou Flexifoam pěnou a klimatizační vrstvou dutého vlákna 400 g/m2. Zvyšuje tak vzdušnost v prostoru mezi jádrem matrace a potahem. Prošívaný moderním jednojehlovým vzorem obrazcem, navrženým designérem Tropico. Pratelnost na 60°C.

Potah Chelsea s Thermo&Air Control

Špičkový potah Chelsea s luxusním plastickým designem moderního střihu. Klimatizační 3D mřížka Thermo&Air Control (vzdušnost, izolace, hygiena). Dokonalá cirkulace vzduchu. Snímatelný, dělitelný a pratelný na 60° C.

Potah Intense

Špičkový potah s uhlíkovými vlákny. Pomáhá zbavovat tělo statického náboje, čímž dochází k hlubšímu a intenzivnějšímu spánku. Potah má různé druhy proševu dle druhu matrace. Potah je snímatelný a pratelný na 60°C, vyrobený ze 2 částí.

Potah Intimo

Špičkový potah s klimatizační vrstvou, který má co nabídnout ženám (hřejivý pocit) i mužům (chladivý efekt). Intimo - to je bonus k hlubšímu a intenzivnějšímu spánku. Prošívaný dutým vláknem. Pratelnost na 60°C.

Potah Jojoba

Luxusní potah s moderním designem, jehož vlákna jsou ošetřena přírodními extrakty z keře Jojoba, které mají blahodárné účinky na lidskou pokožku. Velice šetrné k pokožce. Prošívaný dutým vláknen vysoké gramáže. Skvělý pro alergiky. Pratelnost na 60°C.

Potah Kašmír Plus

Hedvábně jemný potah Kašmír Plus s vysokým podílem přírodních vláken. Díky vysokému podílu viskózy a kašmírovému vláknu nabízí vynikající termoregulační schopnosti pro komfortní spánek a omezení pocení. Velice odolná, pevná a příjemně měkká látka s klimatizačním prošíváním navíc omezuje nabíjení statickou elektřinou pro klidný spánek. Složení: 51 % Polyester, 48 % Viskóza, 1 % Kašmír.

Potah MicroCare

Luxusní potahová látka obsahující praní odolnou úpravu ArgentanoTM, ochrannou antimikrobiální nanotechnologií s ionty stříbra (zamezuje přenosu a růstu bakterií, zabraňuje vzniku zápachu, zajišťuje vysokou hygienu a svěžest. Dermatologicky testováno). Potah je snímatelný a pratelný na 60° C, což je základním předpokladem pro zdravý spánek nejenom alergiků.

Potah Mikrofáze

Dokonalá hygiena. Pratelný na 95 °C. Kvalitní a odolná mikrovlákna, prošívání, které drží tvar. Dvojdílná konstrukce pro snadnou manipulaci a možnost nepřetržitého používání. Klimatizační vrstvy dutých vláken (termoizolace).

Potah Punto

Potah Punto je jemný potah s decentní strukturou vláken. Dvojdílná konstrukce pro snadnou manipulaci, prošívaný. Oboustranná klimatizační termoregulační vrstva dutých vláken ženy nechladí a muže nepřehřívá a je vzdušná. Pratelný na 60°C, vhodné pro alergiky. Integrovaná separační vrstva pro snadné svlékání a navlékání. 100% Polyester.

Potah Relaxtic

Prodyšná, velmi vzdušná látka v bílé barvě, příjemná na dotek. Prošívaný dutým vláknem. Pratelnost na 60°C.

Potah Silver Line

Komfortní potah navržený speciálně pro osoby se zvýšenou potivostí a tudíž i alergiky. Klimatizační vrstva z dutého vlákna o vysoké gramáži, prošitý plastickým vzorem. Velice prodyšný a příjemný na dotek. Skvělé izolační vlastnosti. Prošívaný dutým vláknem vysoké gramáže. Pratelnost na 60°C.

Potah Tactel

Potah TACTEL je velice příjemný na dotek – jemný, rychleschnoucí. Pratelný na 60°C, dvojdílný, samozřejmostí jsou skvělé termoregulační a izolační vlastnosti díky oboustrannému prošívání klimatizačními vrstvami dutého vlákna). Integrované separační vrstvy pro snadné navlékání potahu. Vhodný pro alergiky. 100% Polyester.

Potah Teenage

Velmi kvalitní a pevná látka o vysoké gramáži se zvýšenou otěruvzdorsnotí. Svým designem osloví zejména mladé spáče. Potah je opatřen bareným motivem LEBKY a CYKLISTÉ. Skvělý pro alergiky. Prošívaný dutým vláknem. Pratelnost na 60°C.

Potah Tencel

Potah TENCEL® - potah s přírodními vlákny LYOCELL®. Prodyšný potah s vynikající schopností odvodu vlhkosti. Dvojdílný, pratelný na 60 °C. Extra silné klimatizační vrstvy pomáhají regulovat teplotu - muže nepřehřívá ženy neochlazuje. Dutá vlákna v proševu plní vynikající izolační a ventilační funkci. Odolný proti řasení, rychle schnoucí,… Lyocell má to nejlepší z vlastností, jakými dosponuje bavlna a len. 250 g/m2 TENCEL LYOCELL; 30% Lyocell + 70% polyester. Integrovaná separační vrstva pro snadné navlékání potahu.

Potah Tencel s Thermo&Air Control

Odolně sněhově bílý potah Tencel s přírodnými vlákny. Pratelný na 60 °C, dvojdílný, prošitý extra silnou klimatizační vrstvou dutého vlákna. Moderní ornamentální vzor prošívání skvěle drží tvar. Thermo&Air Control - speciální odvětrávací systém potahu s nejmodernější 3D mřížkou skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje termoregulaci, tedy spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování. Pomáhá udržet lůžko suché a hygienicky čisté (maximální vzdušnost).

Potah Thermo s Thermo Air Control

Potah Thermo s vysokým podílem přírodních vláken se snadno zbavuje vlhkosti a napomáhá udržet správnou tělesnou teplotu během spánku. Potah je dvojdílný a pratelný na 60 °C. Potah Thermo s Thermo Air Control - Termoregulace, omezení pocení a prodloužení hygienické životnosti matrace na maximum.

Potah Thermo 37 °C

Potah Thermo 37 °C s vysokým podílem přírodních vláken Tencel®. Pratelný dvojdílný potah má jednu polovinu prošitou paměťovou (visco) pěnou (maximalizuje pohodlí a odlehčení těla, praní 40 °C). Druhá část je vybavena klimatizační vrstvou - maximalizuje vzdušnost (praní 60 °C). Potah Thermo má zajistit termoregulaci tzn. V případě velké teploty teplo odvádět, v případě chladu zase teplo udržet.

Potah Vogue

Potah Vogue je superjemný na dotek. Je provedený v šedém designu a obsahuje 30% přírodních vláken. Prát ho můžete na 40°C.

Potah Wellness

Designově propracovaný potah, který je velice příjemný na dotek a pomáhá snižovat rušivé účinky statické elektřiny, která může v průběhu spánku na naše tělo negativně působit. Prošívaný dutým vláknem vyšší gramáže. Potahy mají různé vzory proševu a odlišnou gramáž dutého vlákna. Pratelnost na 60°C.

Potah Wellness s Thermo&Air Control

Klimatizační vrstva dutého vlákna zvyšuje prodyšnost, izoluje a omezuje pocení. Stylové ornamentální prošívání drží tvar. S funkcí odvodu statického náboje pro hluboký spánek. Thermo&Air Control - speciální odvětrávací systém potahu s nejmodernější 3D mřížkou skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje termoregulaci, tedy spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování. Pomáhá udržet lůžko suché a hygienicky čisté (maximální vzdušnot). Je snímatelný a dělitelný na 2 poloviny. Je též pratelný na 60°C.

Potah Wellness line s Thermo&Air Control

Luxusní potah Wellness line s CNC proševem a 3D klimatizační mřížkou Thermo&Air Control - speciální odvětrávací systém potahu s nejmodernější 3D mřížkou skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje termoregulaci, tedy spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování. Pomáhá udržet lůžko suché a hygienicky čisté (maximální vzdušnot). Je snímatelný a dělitelný na 2 poloviny. Je též pratelný na 60°C.

Potah Curem

Potah prošívaný moderním vzorem, je vyroben ze dvou částí pro snazší manipulaci.

Matrace Curem jsou opatřeny potahy s atraktivním a moderním vzorem prošití CNC, který se také někdy označuje jako "jednojehlový". V praxi to znamená, že potah je prošitý vzorem, který byl navržen v počítačovém editoru a počítačově řízeným prošívacím strojem přenesen na potah matrací Curem. Každý potah je prošíván zvlášť. Tento proces probíhá pod dohledem školeného personálu.

BÍLÁ potahová varianta WHITE

Potahová látka v bílém provedení, přináší vysokou pevnost, odolnost vůči otěru a žmolkování, nízkou navlhavost, minimální sklon k nabíjení statickou elektřinou a samozřejmě luxusní vzhled a jemnost.