Dárky k nákupu

Kvalitní dárek k matraci zdarma 

Při zakoupení těchto označených matrací obdržíte dárek zdarma. 

K matracím v rozměrech 90x200cm, 90x190cm, 80x195cm, 85x195cm, 80x200cm MATRACOVÝ CHRÁNIČ ZDARMA  v rozměru 80x200cm nebo 90x200cm.

K  ostatním rozměrům je polštář zdarma, po zaslání objednávky ihned voláme a vše upřesníme.

Prodejce si vyhrazuje právo na změnu dárku. 

 

Matracový chránič Tropico - důležitý pomocník 

Chcete, aby matrace zůstala krásně čistá, tak matracový chránič je nutností. Každý se v noci potí a pak na potahu jsou flíčky a to nikdo nechce. Proto jsou chrániče matrací velmi důležité. Chránič jednoduše uchytíte na matraci (má po stranách gumy) a při výměně povlečení jednoduše vyperete (je pratelný na 60°C). Žádné složité sundávání potahů Vás nečeká. Chránič doporučujeme úplně na všechny matrace. Chránič nezmění či neovlivní kvalitu použité matrace.

Chrániče je možné také zakoupit zde: Matracový chránič Tropico nyní za akční cenu 420,-Kč. Akce platí pro rozměry 90x200cm, 80x200cm, 85x195cm.

Další cenné rady:

Matracový chránič Tropico je určený k instalaci přímo na matraci. Slouží k ochraně matrace před znečištěním a výrazně zvyšuje její životnost. Je vyroben z vysoce absorpčního materiálu, který zachytí vysoké procento tělních tekutin, je prodyšný (nemá pogumovanou spodní část = propustí větší množství vody). Snižuje možnost tvorby roztočů v matraci. Chránič má v rozích gumové pásky (k dokonalé fixaci k matraci) vhodné pro různé výšky matrace. Matracový chránič Tropico - výplň je z kvalitního dutého vlákna, které v kombinaci s potahem umožňuje opakované praní na 60°C. Matracový chránič Tropico je dodáván v různých dezénech a gramážích.

Matracový chránič Tropico - parametry

  • Výška - matracový chránič Tropico: je vysoký cca 2 cm
  • Výplň chrániče: kvalitní duté vlákno
  • Rozměr - matracový chránič Tropico: typický (atypický na vyžádání)
  • Potah: pratelný na 60°C 

Polštář Lenošek 

Polštář Lenošek je vzdušný polštář, který je zhotovený z paměťové pěny - líné pěny, ta zajistí výbornou tvarovou paměť a při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svoji tuhost podle absorbovaného tepla. Tím jsou docíleny ideální elastické vlastnosti. Kromě skvělého doplňku pro spánek, relaxaci a uvolnění krčního svalstva jej můžeme vřele doporučit i jako podporu při sezení u počítače, sledování televize, apod.

Anatomický polštář Lenošek - parametry

  • Jádro polštáře: visco pěna kousky (líná pěna)
  • Rozměr: cca 55 x 40 cm
  • Potah polštář Lenošek: je snímatelný a pratelný na 60°C, dodává se v různých dezénech