Doprava a platba

Zboží zakoupené v internetovém obchodě bude kupujícímu při řádné objednávce nad 4000,- Kč včetně DPH doručeno po celé České republice ZDARMA. V takovém případě prodávající nebude účtovat balné, poštovné ani doběrečné. Kupní cena bude tvořena pouze kupní cenou řádně objednaného zboží.

Při koupi matrací je dopravné vždy zdarma - je to na výrobku označeno piktogramem "Doprava zdarma". Výjimku tvoří malé matrace, kde není označení "Doprava zdarma".

V případě objednávky pod 4.000,-Kč včetně DPH je kupujícímu ke kupní ceně zboží účtována paušální částka 180,-Kč za dopravné a v případě dobírky částka 50,-Kč.

Přeprava zboží bude zajištěna smluvními partnery prodávajícího. Smluvní partneři:
Hilding Anders Česká republika a.s., Roztoky u Jilemnice 215, 512 31 Roztoky u Jilemnice IČ: 261 73 212
TOPTRANS EU, a.s., organizační složka, U plynárny 1290/99, 101 36 Praha 10 – Michle IČ: 282 02 376
Česká pošta, s.p., Politických vězňů 909/4, 225 99 Praha 1 IČ: 471 14 983

Doručení zásilky je zpravidla do 24 hodin po obdržení e-mailu o expedici. Doručení zboží je vždy mezi 8:00-18:00 hodinou, a to zpravidla v úterý nebo v pátek, nicméně zboží může být doručeno i v jiné pracovní dny.

V kupní ceně zboží a ani v ceně dopravy zboží není sjednáno a zajištěno stěhování ani případná montáž zboží. Dopravce, případně řidič může pomoci se složením zboží za první uzamykatelné dveře kupujícího. Vynášku zboží až do bytu si kupující může přiobjednat v objednávce a to s asistencí jednoho řidiče a s asistencí kupujícího za 300,-Kč.

Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít. Při přebírání objednaného zboží je kupující povinen zjistit, zda objednané zboží není mechanicky poškozeno a zda odpovídá provedené objednávce kupujícího, potvrzené prodávajícím. Podpisem přepravci stvrzujete, že jste si zásilku převzali v pořádku a nepoškozenou. Pokud zjistíte vadu, zboží nepřebírejte a na místě s řidičem zapište vše do přepravního listu a sepište reklamační protokol, na pozdější reklamace nebude brán zřetel.