O matracích Curem

Jen stín kopíruje Vaše tělo lépe.

Co je to Curem?

Curem přináší ty nejnovější technologie do vaší ložnice. Série matrací Curem Silk využívá poznatky z výzkumů prováděných pro lety do vesmíru. Speciální patentované pěny CuremfoamTM mají unikátní vlastnosti. Vaše tělo odhlečí, současně však zachovají maximální podporu těla. Váš spánek tak bude hluboký a klidný. Jedinečné vlastnosti pěn Curem pomáhají předcházet, a případně i mírní pohybové, svalové a kloubní bolesti. Vždyť prospíme 1/3 života a kvalitní spánek ovlivňuje to, jak se celý den cítíme.  

Matrace Curem jsou vyráběny speciální technologií nástřiku pěny. Tento jedinečný způsob výroby vysokoobjemových viscoelastických pěn zajistí, že při ulehnutí na matraci budete mít příjemný pocit „stavu beztíže“. Současně jsou však zachovány nejvyšší možné ortopedické vlastnosti.

Pro zajištění maximální stability páteře při všech polohách spánku kombinují matrace Curem různé tuhosti a typy pěn CuremfoamTM. Všechny zóny matrace efektivně vyrovnávají tlak vyvolávaný jednotlivými partiemi lidského těla a zajišťují dokonalé provzdušnění. 

Název CUREM [kjurem] je zkratkou „CURe“ a „thEM“, kterou můžeme přeložit ve smyslu „uzdravit“. 

Posláním značky Curem je dodat zákazníkovi matrace pro nejvyšší možný komfort spánku s maximálními ortopedickými vlastnostmi.

Tělo i duše v rovnováze.

Podívejte se na nabídku matrací Curem.

curem