Curemfoam pěna

CuremfoamTM je pěna vysokého objemu. Jde o chráněný materiál značky Curem. Je známa svojí prodyšností, skvělou bodovou elasticitou, dlouhou životností, pohodlností a pevností. Ve spojení s ostatními komponenty matrací Curem nabízí maximální možný komfort pro celé Vaše tělo.

Najdete jí v základnách matrací Curem.

Poslední zmiňovaná vysokoobjemová viskoelastická (termoaktivní) BIO pěna je vyrobena ze sójových olejů. Je vyráběna tak, aby měla vysokou setrvačnost - má navíc optimalizovaný odpor proti stlačení. Tuto pěnu najdete například ramenních kolébkách, kde díky svým vlastnostem umožňuje maximální možnou stabilizaci ramene při jeho současném uvolnění do přirozené polohy během spánku na boku. Je velice vzdušná, odolná a vhodná pro alergiky.

Regresivní záruka Curem

Luxusní matrace Curem mají dlouhou záruku. Většinou u nich najdete regresivní záruku 10 let na jádro matrace. Od 0 do 6 let má zákazník právo na plnou úhradu. Od 7 do 10 let bude úhrada krácena o 20 % každý rok.

Kvalita matrací Curem

  • Matrace Curem byly zařazeny do programu důkladného testování a posuzování klinické kvality.
  • Všechny matrace Curem jsou ve fázi prototypu mechanickému zátěžovému testu. Každá matrace je tedy namáhána 200.000 mechanickými cykly. Hodnotí se míra proležení, změkčení a deformace v různých směrech. U matrací Curem se naměřené hodnoty odolnosti pohybují mezi 99 – 100 %.
  • Navíc jsou matrace Curem testovány citlivou měřící podložkou Ergocheck.

Curem pro dvoulůžka

Matrace Curem se od běžných matrací odlišují i v dalším důležitém konstrukčním detailu - matrace Curem v rozměrech pro dvoulůžka do rozměru 200x200cm mají ložnou plochu jádra vyrobenou z jednoho kusu (to je možné díky odolnosti a nejvyšší jakosti CuremfoamTM VISCO pěn). Konkurenční výrobky mívají ložnou plochu slepenou ze dvou kusů.