Alpine Blue Air 22cm AKCE

Cena 15 200,-
Ušetříte 60 %
Běžná cena 37 980,-
Vyberte velikost:
kusů
Skladem
Alpine Blue Air 22cm AKCE patří do kategorie Matrace z líné pěny.

Matrace Alpine Blue Air 22cm si také můžete zakoupit v akci 1+1 za akční cenu za 2ks 18.990,-Kč. Akce 1+1 platí pro rozměry 90x200, 90x190, 85x195, 80x195, 80x200, 100x200cm.

Matrace Alpine Blue Air lze objednat jako 1+1 ve výšce 22cm: Matrace Alpine Blue Air 22cm 1+1 ZDARMA AKCE
Matrace Alpine Blue Air lze objednat jako 1+1 ve výšce 26cm: Matrace Alpine Blue Air 26cm 1+1 ZDARMA AKCE

Matrace Alpine Blue Air 22cm - popis

Super vzdušná matrace ze studené pěny s dvěma funkčními stranami - tužší latexovou a měkčí paměťovou. Propracovaný ortopedický zónový systém podpírá tělo a uvolňuje znavené svalstvo v každé poloze, po celou noc. Špičkový antibakteriální a protiroztočový pratelný potah s přírodními vlákny. Vyrobena v Krkonoších.

Matrace se skládá:

- Latex air - tvrdší strana matrace - bílá pěna. Kdo jednou spal na latexu, vždycky spal na latexu. Termoregulace, pružné pohodlí, odolnost. Latex, který dýchá - perforace odvětrává pot z matrace a udržuje lůžko suché a čisté.
- Jádro matrace - vzdušné a pohodlné. Ortopedická 7- zónová konstrukce s paměťovou pěnou bez lepení a prodyšným, pohodlným latexem. Objemové hmotnosti vrstev 35 - 65 kg/m3 s nejdelší možnou mechanickou i hygienickou životností.
- Ramenní zóny - VÝZTUHA V OBLASTI PÁNVE. Ramenní zóny citlivě upravují tuhost. Oceníte je při spánku na boku, kdy matrace napomáhá odlehčit ramenní kloub. Nedochází tak k „přeležení“. V oblasti koncentrovaného tlaku (v oblasti pánve) je odolná studená pěna velmi vysoké objemové hmotnosti. Je zároveň šetrná ke kyčelním kloubům.
- Pěna Visco - paměťová pěna - MĚKČÍ STRANA MATRACE - černá pěna. Paměťová pěna znamená pohodlí a odlehčení pohybového ústrojí. Poskytuje relaxaci znavenému tělu, odlehčuje klouby a uvolňuje svaly. Svojí vynikající schopností kopírovat kontury těla jej podpírá a pomáhá udržet páteř v optimální poloze. Nelepená vrstva, která s každým pohybem těla provětrá celou matraci. Nelepená konstrukce vrstvy.
- Antibakteriální pratelný potahTencel® a AegisTM s Thermo Thermo&Air Control - vysoký 49% podíl přírodních vláken Tencel® / viskóza s povrchovou úpravou AegisTM (antibakteriální a protiroztočové vlastnosti); zamezuje tvorbě živného prostředí pro roztoče a je prevencí vzniku plísní (ani ti, kteří se více potí, nemusí mít strach). Potah AegisTM předurčuje matraci jako nejlepší volbu pro alergiky a astmatiky. Prošívaný klimatizačními vrstvami dutých vláken, dvojdílný, pratelný (60 °C). Thermo&Air Control - žádný trik, speciální odvětrávací systém potahu skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje termoregulaci, tedy spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování. Pomáhá udržet lůžko suché a hygienicky čisté. Snímatelný, dělitelný na 2 části a pratelný (60 °C).

polstar-zdarma

Matrace Alpine Blue Air - parametry

 • Výška matrace Alpine Blue Air: cca 22cm včetně potahu
 • Tuhost matrace: spíš tvrdší matrace - strana soft měkčí (černá pěna) a strana hard tvrdší
 • Partnerská matrace : ano - s volbou tuhosti pouhým otočením
 • Zóny matrace: sedmizónová matrace
 • Jádro matrace: paměťová pěna s latexem, studená pěna
 • Ložná plocha: lína pěna a na druhé straně latex
 • Nosnost matrace: do 150 kg
 • Potah matrace: Aegis a Tencel s Thermo Air Control - snímatelný, dělitelný na dvě části a pratelný na 60°C
 • Testování matrace: 150.000 mechanických zátěžových testů
 • Výrobce matrace: Tropico
 • Vhodné uložení matrace do postele laťkový nebo lamelový/polohovatelný rošt (doporučujeme řadu Double)
 • Standardní záruka: 2 roky
 • Prodloužená záruka jádra matrace: celkem 7 let - pro získání prodloužené záruky (delší než 2 roky) je potřeba matraci do 10 dnů od nákupu registrovat v online formuláři na adrese: zaruka.matracetropico.cz. Pokyny k registraci najdete v OP a v e-mailu potvrzujícím objednávku. Pokud se nezaregistrujete, máte nárok na standardní 2letou záruku.

Alpine Blue Air - rozměry

 • 120 x 200 cm, 140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm, 200 x 200 cm

Více informací o materiálech, ze kterých je matrace vyrobena, najdete zde - Líná pěna, Latex, Studená pěna, Studená pěna HR-XF.


Souhrné informace o materiálech používaných k výrobě matrací, o potazích matrací, o specifických druzích matrací a slovník pojmů najdete na stránce Vše o pěnách.

Zpět na výpis produktů

Diskuze k produktu Alpine Blue Air 22cm AKCE

Diskuze Alpine Blue Air 22cm AKCE

Přidat příspěvek

Alpine Blue Air 22cm AKCE patří do kategorie Matrace z líné pěny.
Výběr matrace dle:
Aktuality

Jste noční sova? Pak se asi dost vymykáte „normálu“, bojujete s běžnou …

Skolióza je jednou z nejčastěji se vyskytujících dětských onemocnění páteře. …

Kvalitní matrace od Matrace-BEST