Matrace Super Fox Blue 20cm 1+1 ZDARMA

AKCE
Cena 11 990,-
Ušetříte 50 %
Běžná cena 23 980,-
Vyberte velikost:
kusů
Při nákupu 1+1 zdarma zadejte 1 ks a přijdou Vám automaticky 2 ks matrací.

Když si nezvolíte variantu – nevadí, budeme Vás telefonicky kontaktovat a vše si upřesníme.

Skladem
Matrace Super Fox Blue 20cm 1+1 ZDARMA patří do kategorie Matrace 1+1.

Matrace Super Fox Blue 1+1 ZDARMA výška 20cm nyní za akční cenu za 2ks - 11.990,-Kč. Běžná cena za 2ks 23.980,-Kč. Celkem při nákupu Matrace Super Fox Blue 1+1 ZDARMA ušetříte 11.990,-Kč. SLEVA 50%. Akce 1+1 platí pro rozměry 90x200, 90x190, 85x195, 80x195, 80x200, 100x200cm.

Rozměr 120x200cm za 9.600,-Kč a 140x200cm, 160x200cm, 180x200cm za 11.990,-Kč nebo 200x200cm za 15.590,-Kč najdete: Matrace Super Fox Blue 20cm AKCE

Matrace Super Fox Blue lze ještě objednat ve výšce 18cm, 22cm, 24cm, 26cm nebo 28cm:
Matrace Super Fox Blue 18cm: Matrace Super Fox Blue 18cm AKCE
Matrace Super Fox Blue 22cm: Matrace Super Fox Blue 22cm AKCE
Matrace Super Fox Blue 24cm: Matrace Super Fox Blue 24cm AKCE
Matrace Super Fox Blue 26cm: Matrace Super Fox Blue 26cm AKCE
Matrace Super Fox Blue 28cm: Matrace Super Fox Blue 28cm AKCE

Matrace Super Fox Blue 20cm - popis

Jedna z nejprodávanějších matrací s dalším vylepšením. Doporučujeme tuto matraci. Je ještě variabilnější, vzdušnější, pevnější a odolnější. Vysoká variabilita – zvolte si výšku a profilaci.

Antibakteriální pružná matrace s hybridní a studenou pěnou. Matrace s hybridní pružnou stranou. Je úžasně pohodlná, tuhá tak akorát a nemilosrdně vzdušná. Pokud chcete tuhost Super Foxe, ale bez paměťové pěny a s větší pružností, jste na správné adrese. Hybridní pěna Blue spojuje ty nejlepší vlastnosti studené i paměťové pěny a latexu: Je pružná, prodyšná, má optimální tuhost, vynikající termoregulaci, pomáhá omezit pocení a je super odolná. Tuto matraci budete milovat! Je samozřejmě variabilní: vyberte si výšku matrace a profilaci hybridní pěny Blue! Vhodná i do ložnic s většími výkyvy teplot. Doporučené uložení na lamelové rošty pevné či polohovatelné.

V čem je matrace Super Fox Blue jiný? Král rodinných matrací v plné kráse svého pohodlí, avšak ve variantě bez paměťové pěny, zato se zvýšenou pružností. Navíc přidává ještě vyšší vzdušnost (roztoči totálně v ofsajdu) a termoregulaci (schladí i horkou krev + omezí pocení). Jak také jinak - u lišáckých matrací už jste na pohodlí a benefity zvyklí. Opět v podobě jednoduché a cenově dostupné, konstrukce z prvotřídních materiálů. Robustní základna se zdravotní profilací a tuhá, pružná mezivrstva, obě ze studené pěny, servírují modrou lehací plochu z hybridní pěny (to je materiál, který v sobě spojuje to nejlepší z latexu, studené pěny a paměťové pěny). Díky velkému výběru variant padne každému. No, ale pokud nechcete slevit ze své oblíbené paměťové pěny, pak jděte cestou staré známé Super Fox.

Matrace Super Fox Blue Classic – varianta s masivní rovnou hybridní pružnou pěnou pro vyznavače klasiky
Matrace Super Fox Blue Wellness – varianta s jemnou relaxační masážní profilací pro spánkové gurmány

Matrace se skládá:
- Hybridní pružná pěna 4cm - elastická vrstva, zvyšující odrazovou pružnost, vzdušnost a pocitovou pevnost matrace. Zajišťuje optimální klima, čímž napomáhá předcházet pocení.
- Studená pěna Flexifoam® HR-XF - super pružná studená pěna napomáhá správné termoregulaci a zajišťuje extra odrazovou pružnost. To znamená, že se při spánku budete snadno otáčet.
- Studená pěna Flexifoam® HR-XF - robustní vzdušná a odolná pěna vyšší hustoty zajišťuje stabilitu celé 7- zónové konstrukce a dlouhou životnost.
- CubeCare komfortní profilace - tužší strana matrace je vybavena profilací ve tvaru kostek, vyvinutou pro zdravotní matrace. Kostky CubeCare optimalizují rozložení tlaku a pomáhají tak zabránit přeležení.
- Pánevní zóna - zesílená část matrace s koncentrovaným tlakem. Ochrana kyčelních kloubů.
- Ramenní kolébky - znáte to, ráno vstanete a bolí Vás přeleželé rameno. Super Fox Blue na to myslí, protože také spává na boku. Ramenní kolébky omezí tlak a ochrání ramenní klouby při spánku na boku.
- Potah Tencel Aegis s Thermo&Air Control - potah Tencel Aegis je antibakteriální dvojnílný pratelný potah (60 °C). Vysoký 49% podíl přírodních vláken Tencel® / viskóza s povrchovou úpravou AegisTM (antibakteriální a protiroztočové vlastnosti, zamezuje tvorbě živného prostředí pro roztoče a je prevencí vzniku plísní ani ti, kteří se více potí, nemusí mít strach). Předurčuje matraci jako nejlepší volbu pro alergiky a astmatiky. Prošívaný klimatizačními vrstvami dutých vláken. Thermo&Air Control - žádný trik, speciální odvětrávací systém potahu skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje termoregulaci, tedy spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování. Pomáhá udržet lůžko suché a hygienicky čisté. Snímatelný, dělitelný na 2 části a pratelný (60 °C).

polstar-zdarma

Matrace Super Fox Blue 20cm - parametry

 • Výška matrace Super Fox Blue: cca 20cm včetně potahu
 • Tuhost matrace: spíš tvrdší matrace - strana soft měkčí a strana hard tvrdší
 • Partnerská matrace : Ano- s volbou tuhosti pouhým otočením
 • Zóny matrace: sedmizónová matrace
 • Jádro matrace: studená pěna Flexifoam HR-XF
 • Ložná plocha: Hybridní pružná pěna 4cm - modrá, 2 strana studená pěna Flexifoam®HR-XF - žlutá
 • Nosnost matrace: do 135 kg
 • Potah matrace: Aegis a Tencel s Thermo Air Control - snímatelný, dělitelný na dvě části a pratelný na 60°C
 • Testování matrace: 100.000 mechanických zátěžových testů
 • Výrobce matrace Super Fox Blue 1+1: Tropico
 • Vhodné uložení matrace do postele laťkový nebo lamelový/polohovatelný rošt (doporučujeme řadu Double).
 • Standardní záruka: 2 roky
 • Prodloužená záruka jádra matrace: celkem 6 let - pro získání prodloužené záruky (delší než 2 roky) je potřeba matraci do 10 dnů od nákupu registrovat v online formuláři na adrese: zaruka.matracetropico.cz. Pokyny k registraci najdete v OP a v e-mailu potvrzujícím objednávku. Pokud se nezaregistrujete, máte nárok na standardní 2letou záruku.

Matrace Super Fox Blue - rozměry

 • 80 x 200 cm, 85 x 195 cm, 90 x 200 cm
 • 80 x 195 cm, 90 x 190 cm, 100 x 200 cm

Více informací o materiálech, ze kterých je matrace vyrobena, najdete zde - Studená pěna Flexifoam HR-XF, Studená pěna HR-XF, Hybridní pěna.

Souhrné informace o materiálech používaných k výrobě matrací, o potazích matrací, o specifických druzích matrací a slovník pojmů najdete na stránce Vše o pěnách.

Zpět na výpis produktů

Diskuze k produktu Matrace Super Fox Blue 20cm 1+1 ZDARMA

Diskuze Matrace Super Fox Blue 20cm 1+1 ZDARMA

Přidat příspěvek

Matrace Super Fox Blue 20cm 1+1 ZDARMA patří do kategorie Matrace 1+1.
Výběr matrace dle:
Aktuality

Jste noční sova? Pak se asi dost vymykáte „normálu“, bojujete s běžnou …

Skolióza je jednou z nejčastěji se vyskytujících dětských onemocnění páteře. …

Kvalitní matrace od Matrace-BEST