Zpět

Prožijte spokojené Vánoce ve dvou

Nejkrásnější jsou Vánoce prožité s někým, koho máte rádi - ať už jsou to vaše děti, rodiče nebo partner. Ovšem abyste si je pořádně užili, měli byste být odpočinutí, svěží a plni vitality. Výborným pomocníkem je dobrý spánek.

 

Podpořte kvalitu vašeho spánku

Spánek je nezbytnou součástí našeho života. Slouží k obnově fyzické i psychické stránky našeho organismu. Jeho kvalitu můžete podpořit:

  • vhodným chováním před spaním – min. 2-3 hodiny nejezte, nepijte alkohol, nekuřte, zbytečně se nerozrušujte, vykonávejte pouze klidné, uvolňující činnosti;
  • úpravou okolního prostředí – před spaním si v ložnici vyvětrejte, udržujte teplotu do 20 °C, zatáhněte žaluzie, vypněte rádio, televizi;
  • správným rozmístěním nábytku v ložnici – za hlavou byste neměli mít prázdné místo (okno, dveře, apod.), kvůli bezpečnosti umístěte postel tak, abyste viděli na dveře;
  • vybavením vaší postele vhodnou matrací a roštem.

Množství spánku je zcela individuální, všeobecně se dospělým doporučuje 6-8 hodin denně.

 

Užijte si vánočního lenošení

Dobré spaní je zkrátka předpokladem toho, abyste si mohli užívat svátečního ranního lenošení v posteli ve dvou. Konečně nastala doba, kdy nemusíte slevovat ze svých požadavků, a dělat kompromisy. Vybavíte-li svou manželskou postel partnerskými matracemi, zachováte stejnou výšku postele, a přitom budete mít každý jinak tuhou matraci.

  • ideální volbou je např. partnerská matrace Super Fox. Díky složení materiálů a speciální konstrukci (sedmi anatomickým zónám) poskytuje skvělé ortopedické vlastnosti.
  • Využijte mimořádné akce, udělejte svému partnerovi radost, a pořiďte si tuto matraci v akci 1+1. Za cenu jedné získáte hned dva kusy stejných matrací. Navíc jako dárek k ní dostanete dva anatomické polštáře zdarma. Samozřejmostí je bezplatná doprava na jakékoliv místo v ČR.

Naše nabídka partnerských matrací je široká tak, že si z ní vybere opravdu každý pár. Nebudete-li si výběrem jisti, zavolejte na naši infolinku, rádi vám poradíme.

Dejte si s vaším partnerem novoroční předsevzetí - spěte zdravě, nejen o Vánocích!