Zpět

Slevy na polohovací rošty

Díky polohovacím roštům se vyhnete ztuhlým, bolavým a otlačeným zádům. Pořiďte si ho v akci

 

Při polo sedu dostává páteř pěkně zabrat

Setrvat dlouho v jedné poloze je pro lidské tělo náročné, obzvlášť jedná-li se o páteř v polo sedu. Určitě to znáte: na začátku filmu si podepřete záda několika polštáři, aby se vám dobře sedělo, ale než skončí, jsou už shrnuté. Vy postupně zaujmete polohu v polo sedu či polo leže, záda máte zkřivená a bolavá. Přitom byste se tomuto problému mohli jednoduše vyhnout – pořízením polohovacího roštu.

 

Zamlouvá se vám polohování ruční nebo na dálkové ovládání?

Nebylo by lepší ležet s pevně podepřenými zády, a navíc snad i s podloženými nohami? To je totiž přednost polohovacích lamelových roštů od českého výrobce Tropico, které najdete v naší akční podzimní nabídce. Dají se polohovat na několika místech, nejčastěji v oblasti hlavy, zad a nohou.

  • Mezi nejoblíbenější modely patří např. rošt Fénix Relax s polohováním hlavy nebo Double Expert, který můžete nastavit do zvýšené polohy v oblasti hlavy a nohou. Oba dva jsou nyní v akci za snížené ceny.
 
  • Pokud byste si chtěli dopřát opravdový luxus, pořiďte si polohovací rošty ovladatelné pomocí elektromotorů. Pak už z postele nemusíte vůbec vstávat. Zástupcem této řady je např. Ergo Black Moto.
  • Vybrané lamelové rošty s možností polohování je možné umístit i na postele s úložnými boxy
 

 

Na polohovací rošty jsou ideální matrace ze studené pěny

Rozhodnete-li se pořídit si polohovací rošt, zvažte, zda lze vaši současnou matraci ohýbat. Naprosto nevhodné jsou k tomuto účelu pružinové matrace, které byste nesprávnou manipulací mohli značně poškodit.

Naopak komfortní odpočinek vám na polohovacích roštech umožní matrace vyrobené ze studené pěny.

 


Ať už si vyberete jakýkoliv polohovací rošt, dbejte, abyste ho na spaní vrátili zpět do původní rovné polohy. Při spánku na břiše by se vám páteř nepřirozeně prohýbala, a ráno byste se budili celí rozlámaní. Využijte naší akční nabídky polohovacích roštů, a užijte si podzimní plískanice v pohodlí vaší postele.