Zpět

Nová kolekce matrací vzešla z kombinace prvotřídních materiálů

Při výběru matrace je důležitý nejen rozměr a měkkost, ale také materiál. Nová kolekce matrací využívá ty nejlepší a kombinuje je tak, aby zajistila klidný spánek alergikům i lidem trpícím bolestmi zad.

Laurin: přirozená termoregulace a hebkost

Matrace Laurin zachovává přirozenou termoregulaci. Taškové pružiny v jádru matrace se vašemu tělu přizpůsobí na více než 1500 místech. Hebkost a vzdušnost vás budou provázet celou noc díky pečlivě zvolenému poměru latexu a studené pěny. Ráno se probudíte plní energie, v suchu a s příjemným pocitem.

Trevis: ideální tuhost

Ideální tuhostí překvapí matrace Trevis. Neobyčejné jádro kombinuje pěny různých tvrdostí a tvaruje je do vln. Díky tomu exceluje vynikajícími ortopedickými vlastnostmi. Větrací kanálky pro výměnu vzduchu jsou zde samozřejmostí.

Spirit Superior Comodore: nečekané pohodlí

Jasnou volbou pro opravdové spáče je matrace Spirit Superior Comodore. Taškové pružiny v synergii s línou pěnou přináší pohodlí, o jakém se vám ani nesnilo. Než se matrace objevila v naší nabídce, prošla 200 000 mechanickými testy simulujícími spánek.

Matrace dokonale kopíruje vaše tělo, páteři poskytne potřebnou podporu a ochranu. Příčné kanálky zajistí opravdovou vzdušnost.

Austin: přizpůsobí se přesně tak, jak je třeba

To nejlepší pro spokojený spánek najdete i na matraci Austin. Dokonale se přizpůsobí, díky latexu je hebká a studená pěna dodává vzdušnost. Přírodní kokosové vlákno přispívá ke stabilitě jádra a přirozené tuhosti. Anatomické zóny se přizpůsobují ortopedickým potřebám během spánku a chrání tělo před otlačením.

 

Amundsen: matrace, která dýchá

Milujete-li pevnou oporu během spánku, možná zvolíte matraci Amundsen. Perfektní ortopedické vlastnosti jsou dílem unikátního vlnového jádra, přizpůsobení vaší páteři umožní Flexi pěna. Provzdušňující kanálky mění vzduch během spánku, což ocení alergici i astmatici.

 

Výběr je důležitý

Už tušíte, která kombinace materiálů bude pro vás ta nej? Pokud váháte, nahlédněte do naší nabídky a se podívejte na matrace i prodrobněji!