Zpět

Halloween v ložnici? S výzdobou to nepřehánějte!

Halloween není sice náš tradiční svátek, ale rok od roku se těší stále větší oblibě. Příznivci se pouští s nadšením do hrůzostrašné výzdoby celého příbytku. V ložnici se kroťte, strašidelné dekorace do odpočinkové místnosti nepatří. Jak pokoj nazdobit? Čtěte dál!

Černo-oranžová kombinace

  • Povlečení

Černé prostěradlo a oranžové povlečení vypadá nejen tematicky, ale barvy spolu také skvěle ladí a působí elegantně. Jste věrným a nadšeným fanouškem Halloweenu? Nestyďte se a trumfněte svá dosavadní povlečení. Oblečte svou přikrývku do svátečního! Peřina s houfem vyřezávaných a šklebících se dýní nebo s motivem malých a roztomilých kreslených strašidýlek parádně vyzdobí ložnici. Můžete i nadále v noci nerušeně a klidně spát. Nepříjemné probouzení může mít na svědomí maximálně nepohodlný materiál povlečení nebo například proležená matrace.

  • Okna

Vystřihněte si z barevného papíru netopýry či duchy. Umístěte na sklo okenní tabule a máte hotovo! Papírová strašidýlka vás po probuzení určitě nevyděsí. :)

  • Svícny

Naaranžujte si halloweenské svícny! K výrobě budete potřebovat větší skleněnou nádobu, tmavá kávová zrnka a oranžové svíčky. Vytvořené svícny skvěle podtrhnou sváteční atmosféru. Působí zároveň decentně a romanticky.

Tip: Sežeňte aromatizované svíčky! V oranžové barvě nejčastěji pořídíte vůni pomerančů se směsí koření. Aromatickou svíčkou úžasně provoníte celou ložnici.

Do ložnice nepatří...

Obecné pravidlo pro halloweenskou výzdobu v ložnici? Nikdy si v místnosti nearanžujte velké a hrůzostrašné předměty. I pouhý duch z prostěradla a v životní velikosti může přivodit infarktový stav po probuzení.