Matrace IKEA

Matrace z IKEA jsou jistě oblíbeným sortimentem, nicméně jsme přesvědčení, že na specializovaném e-shopu, který se věnuje pouze prodeji matrací, najdete mnohem širší sortiment matrací, než Vám nabídne obchodní dům, přesto, že je to IKEA. Průběžně je množství produktů v kategorii matrace na IKEA.cz cca 20 až 25. Například u nás na Matrace BEST najdete 3x až 4x větší výběr matrací.

Matrace IKEA – kvalita a druhy

Zcela jistě jsou také matrace IKEA kvalitní. Kvalita matrace IKEA je však srovnatelná s matracemi ostatních výrobců v jakémkoliv jiném obchodě či e-shopu. Pro všechny zákazníky, kteří si opravdu zakládají na kvalitě matrace a na luxusu, máme v našem sortimentu připraveny velice kvalitní i luxusní matrace, s jejichž výběrem Vám odborně poradíme.

Matrace IKEA – poradenství

Jsme si jisti, že odborné poradenství na matrace, které poskytujeme je v nesrovnatelně vyšší kvalitě, než kterou dostanete na ploše marketu ohledně matrací IKEA. Věnujeme se Vám individuálně, na každého z Vás máme téměř neomezeně času, nikdo za námi nestojí, abychom mu spočítali splátky, či navrhli ložnici, či kuchyň. Věnujeme se jen a jen právě Vám.

Matrace IKEA – produkty

Sortiment matrací IKEA nese označení matrace Sultan. Polyuretanové matrace IKEA nesou například označení FLORVÅG FONNES, FIDJETUN a další. V sortimentu Matrace BEST těmto matracím odpovídají například matrace z pěny Flexifoam.
Pružinové matrace IKEA, které jsou reprezentovány produkty například HAMNVIK, HAGAVIK nebo Huglo, najdete na Matrace BEST ve speciální kategorii pružinové matrace, kde je pro Vás připraveno 9 druhů produktů v různých variantách velikostí.
Latexové matrace IKEA, které nesou označení například ELSFJORD, EIDSVOLL nebo Edsele, najdete na Matrace BEST ve speciální kategorii latexové matrace, kde je pro Vás připraveno 6 druhů produktů v různých variantách velikostí. Navíc na Matrace BEST najdete další široký výběr produktů včetně zdravotních matrací, matrací ze studené pěny, matrací z líné pěny, gelových matrací a dalších typů.

Vybírat můžete i v kategoriích levné matrace, kde najdete matrace za velice výhodné ceny, v kategorii matrace akce, kde jsou matrace s přechodně výrazně sníženými cenami i v kategorii matrace 1+1 zdarma, kde dostanete ke každé zakoupené matraci 1 matraci navíc zdarma!

Neváhejte a vybírejte na Matrace BEST!

Výběr matrace dle:
Aktuality

Halloween není sice náš tradiční svátek, ale rok od roku se těší stále vě…

Sychravé počasí a pestrá škála barev padajícího listí. Nastalo období c…

Kvalitní matrace od Matrace-BEST