Zpět

Nepropásněte slevy na matrace

Chtěli bychom, abyste si u nás vždy vybrali přesně to, co potřebujete pro váš zdravý spánek, a to za rozumné ceny přijatelné pokud možno pro všechny. Proto vám přinášíme zajímavé tipy na aktuální akce matrací a další slevy. Najdete zde širokou škálu známých matrací, které se během své existence staly bestsellerem, i úplně nové moderní modely. Prohlédněte si novou nabídku a inspirujte se při vašem nákupu.

Oblíbené matrace v akci

Představujeme vám novou akční nabídku matrací Tropico, Curem a Slumberland, které najdete za zvýhodněné ceny. Jedná se o populární modely jako je Riviera plus, Heureka, Stefanie, Bingo, Color Visco Wellness či Matrace Best.

  • I když jsou tyto matrace v akci, stále jsou velmi kvalitní, stabilní, detailně zpracované, prošly mnoha náročnými testy a kontrolami. Jako poděkování za nákup získáte ke každé levné matraci v akci anatomický polštář zcela zdarma.

Matrace pro dva

Vybíráte-li matrace do manželské postele, podívejte se na naši mimořádnou nabídku matrací 1+1 zdarma. Jde o partnerské matrace (Fox, Romantika, Bingo, Flora, Frodo, Arabela…), u nichž si můžete zvolit požadovanou tuhost. Změníte ji pouhým otočením.

  • Zakoupením dvou kusů těchto partnerských matrací a položením vedle sebe získáte dvě rozdílné tuhosti při zachování stejné výšky. Už se nebudete muset dohadovat, kdo z vás udělá kompromis!

Novinky ze světa matrací

Seznamte se s novými matracemi Tropico, které přivedou do vaší ložnice zdravý spánek, klid a relaxaci. Všechny můžete nyní získat v akci 1+1 zdarma.

  • Pěnová matrace Formula se 7 anatomickými zónami, poskytuje skvělé ortopedické vlastnosti. Můžete ji uložit na pevný i polohovatelný rošt.
  • Prodyšná matrace Enigma s komfortní výškou 20 cm, která usnadňuje vstávání. 7 anatomických zón rozloží vaši páteř do optimální polohy.
  • Partnerská matrace Forza s možností výběru tuhosti stran – na jedné straně najdete pěnu Flexifoam ®, na druhé línou pěnu. Díky vzdušnosti je vhodná pro alergiky.