Matrace IKEA

Matrace z IKEA jsou jistě oblíbeným sortimentem, nicméně jsme přesvědčení, že na specializovaném e-shopu, který se věnuje pouze prodeji matrací, najdete mnohem širší sortiment matrací, než Vám nabídne obchodní dům, přesto, že je to IKEA. Průběžně je množství produktů v kategorii matrace na IKEA.cz cca 20 až 25. Například u nás na Matrace BEST najdete 3x až 4x větší výběr matrací.

Matrace IKEA – kvalita a druhy

Zcela jistě jsou také matrace IKEA kvalitní. Kvalita matrace IKEA je však srovnatelná s matracemi ostatních výrobců v jakémkoliv jiném obchodě či e-shopu. Pro všechny zákazníky, kteří si opravdu zakládají na kvalitě matrace a na luxusu, máme v našem sortimentu připraveny velice kvalitní i luxusní matrace, s jejichž výběrem Vám odborně poradíme.

Matrace IKEA – poradenství

Jsme si jisti, že odborné poradenství na matrace, které poskytujeme je v nesrovnatelně vyšší kvalitě, než kterou dostanete na ploše marketu ohledně matrací IKEA. Věnujeme se Vám individuálně, na každého z Vás máme téměř neomezeně času, nikdo za námi nestojí, abychom mu spočítali splátky, či navrhli ložnici, či kuchyň. Věnujeme se jen a jen právě Vám.

Matrace IKEA – produkty

Sortiment matrací IKEA nese označení matrace Sultan. Polyuretanové matrace IKEA nesou například označení FLORVÅG FONNES, FIDJETUN a další. V sortimentu Matrace BEST těmto matracím odpovídají například matrace z pěny Flexifoam.
Pružinové matrace IKEA, které jsou reprezentovány produkty například HAMNVIK, HAGAVIK nebo Huglo, najdete na Matrace BEST ve speciální kategorii pružinové matrace, kde je pro Vás připraveno 9 druhů produktů v různých variantách velikostí.
Latexové matrace IKEA, které nesou označení například ELSFJORD, EIDSVOLL nebo Edsele, najdete na Matrace BEST ve speciální kategorii latexové matrace, kde je pro Vás připraveno 6 druhů produktů v různých variantách velikostí. Navíc na Matrace BEST najdete další široký výběr produktů včetně zdravotních matrací, matrací ze studené pěny, matrací z líné pěny, gelových matrací a dalších typů.

Vybírat můžete i v kategoriích levné matrace, kde najdete matrace za velice výhodné ceny, v kategorii matrace akce, kde jsou matrace s přechodně výrazně sníženými cenami i v kategorii matrace 1+1 zdarma, kde dostanete ke každé zakoupené matraci 1 matraci navíc zdarma!

Neváhejte a vybírejte na Matrace BEST!

Výběr matrace dle:
Aktuality

“K Vánocům nic nechci, hlavně aby byli všichni zdraví.” Kolikrát jste už p…

Vybíráte matraci, ale nemáte zrovna čas zajít si do obchodu, abyste si j…

Kvalitní matrace od Matrace-BEST